مقاله پاورپوینت بافت حلقوی استراحتی خشک

مقاله پاورپوینت بافت حلقوی استراحتی خشک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تجزیه تحلیل بافت حلقوی استراحتی خشک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 23
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله نساجی
گرایش های مرتبط با این مقاله پوشاک و فناوری نساجی
کد محصول P4249

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
نیرو های وارد بر حلقه در صفحه یک پارچه
تجزیه و تحلیل ساختار حلقه دو بعدی
محدودیت های هندسی تحمیل شده یا ناشی از اتصال حلقه
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
نیرو های وارد بر حلقه در صفحه یک پارچه
یک پارچه حلقوی متشکل از یک سری حلقه های به هم پیچیده است که در امتداد نواحی تماس ایجاد نیرو های واکنشی می کند. یک حلقه صفحه ای را در نظر بگیرید که محور مرکزی ان توسط یک خط ممتد که در شکل ۱ دیده می شود نشان داده شده و با حلقه های دیگر که با خطوط شکسته نشان داده شده است متصل و همپوشانی دارد. این ساختار اشاره به محور های OX,OY دارد که OX موازی با خط عرض ها یا رج ها و OY موازی با خط ردیف ها و یا طول هاست و حلقه فرض می شود که در صفحه ی OY قرار دارد. محور افقی OX حلقه را در A برش داده و محور عمودی OY حلقه را در C برش می دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

پاورپوینت های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.