مقاله پاورپوینت اثر اعتماد پذیرش بانکداری اینترنتی از سوی مشتری

مقاله پاورپوینت اثر اعتماد پذیرش بانکداری اینترنتی از سوی مشتری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اثر اعتماد بر پذیرش بانکداری اینترنتی از سوی مشتری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43  اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مالی، بانکداری و اینترنت و شبکه های گسترده
کد محصول P3215

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
پیشینه تحقیق
مدل تحقیق
روش تحقیق
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اعتماد با توجه به چهار باور و عقیده پایه تعیین می گردد: تبحر، وابستگی، نیل به هدف و انجام کار و عزل. در میان اینها عقیده و باور تبحربدان معناست که مشتری باید بر این باور باشد که عرضه کننده نقش مهمی در نیل به هدف ایفا می کند. لی و توربان تائید کردند که سطح عملکرد ادراک شده با اعتماد مشتری در مرکز تجاری تفریحی رابطه مثبتی دارد. بر اساس تعریف سودمندی، می توان مجدداً اظهار نمود که مشتری در صورتی به عرضه کننده اعتماد می کند که عرضه کننده را مفیده تلقی کرده باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.