مقاله پاورپوینت تاثیر زلزله بر جابجایی دیوارهای نگهبان وزنی

مقاله پاورپوینت تاثیر زلزله بر جابجایی دیوارهای نگهبان وزنی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تاثیر زلزله بر جابجایی دیوارهای نگهبان وزنی و دامنه های تقویت شده با مهار
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 20
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی عمران و ژئوفیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله زلزله شناسی
کد محصول P3207

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
فرمولبندی بلوك متحرك براي خاكريزي سرازيری هاي مقاوم شده با ديوار
فرمولبندی بلوك متحرك براي خاكريزي سرازيری تقويت شده با مهار
جابجايي هاي زمين لرزه اي
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ضريب بازده
RICHARDS & ELMS در تحليل خود از جابجايي هاي ديوار نگهدارنده ثقل حاصل از زمين لرزه پيشنهاد كردند كه شتاب بازده سيستم ديوار-خاكريزي مي تواند از تعادل محدود ديوار نگهدارنده ثقل با استفاده از معادله فشار محوري ديوار عاملP مشتق شده از تحليل MONONOBE – OKABE ارزيابي گردند. بدليل وجود داشتن اين ضريب زمين لرزه اي K در عبارت فشار محوري ديوار پويا داده شده بوسيله روش mononobe –okabe يك پروسه تكراري براي تعيين شتاب بازده مورد نياز است. اما در اين تحقيق يك پروسه گرافيكي براي ارزيابي ضريب بازده (Ky) با استفاده از مقادير فشار محوري ديوار عامل(p) تخميين زده شده كه بطور جداگانه براي ديوار نگهدانده ثقل و گوه عامل خاك پشت ديوار استفاده مي شود.(نمودار4)

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.