مقاله پاورپوینت مدل سازی اثر متقابل بین خصوصیات سطح خاک و فرسایش آب

مقاله پاورپوینت مدل سازی اثر متقابل بین خصوصیات سطح خاک و فرسایش آب
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  مدل سازی اثرات متقابل بین خصوصیات سطح خاک و فرسایش آب
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی و مهندسی آب
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم خاک، شیمی خاک، فیزیک و حفاظت خاک، مدیریت منابع خاک
کد محصول P4320

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
جریان سطحی و انتقال رسوب در سطوح زبر
مدل فرسایش استانه سطحی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

جریان سطحی و انتقال رسوب در سطوح زبر

زبری ناشی از ناهنجاری های تصادفی بر روی سطح خاک غالبا به بهترین شکل به صورت توزیع نرمال ارتفاعات نسبت به میانگین تعریف شده و با انحراف نعیار و یا زبری تعیین می شود. یک سری اشکال مختلف از زبری سیستماتیک به دلیل عملیات شخم و یا در مقیاس بزرگ تر به دلیلی تراس بندی وجود دارد. جهت ان ها با توجه به جهت شیب یا دامنه از اهمیت زیادی به خصوص برای ناهمواری های خطی در امتداد پشته های شخم برخوردار است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.