مقاله پاورپوینت ارتباط اطلاعات حسابداری در حباب بازار سهام

مقاله پاورپوینت ارتباط اطلاعات حسابداری در حباب بازار سهام
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  ارتباط اطلاعات حسابداری در حباب بازار سهام: شواهدی ازIPO های اینترنتی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 5 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 42
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری، مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعات IT
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری مالی، مدیریت مالی، اینترنت و شبکه های گسترده و تجارت الکترونیکی
کد محصول  P4002

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیشینه تاریخی
انتخاب نمونه و توصیف داده ها
عوامل تعیین کننده تاریخی ورشکستگی های IPO اینترنتی
پیش بینی ورشکستگی برون نمونه ای
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
سایر عوامل تعیین کننده انتخابی برای ورشکستگی
ما همچنین تعدادی دیگر ازمتغیرهای انتخابی برای تبیین ورشکستگی های شرکت های اینترنتی عمومی من جمله پروکسی برای قیمت گذاری IPO، دلالی و مشخصه های شرکت و همچنین نقش واسطه های اطلاعاتی متخصص را در نظرمی گیریم. بر اساس مطالعات قبل، قیمت پیشنهادی IPO به ازای هر سهم (offer price) را لحاظ کرده و انتظار داریم بین این متغیر با ورشکستگی رابطه معکوسی وجود داشته باشد. day initial returns IPO که در قالب افزایش از قیمت پیشنهادی به قیمت پایان دوره در روز اول تجارت تعریف شده است، با ریسک IPO ارتباط دارد. اگر این متغیر برخی از مفاهیم عدم قطعیت ارزیابی از تاریخ IPO را کنترل کند، آنگاه انتظار می رود بین این پروکسی ریسک با احتمال ورشکستگی IPO ارتباط مثبتی وجود داشته باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.