مقاله پاورپوینت حداکثر رساندن ارزش مشتری با خدمات مصرف کننده الکترونیکی

مقاله پاورپوینت حداکثر رساندن ارزش مشتری با خدمات مصرف کننده الکترونیکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  به حداکثر رساندن ارزش مشتری از طریق خدمات مصرف کننده الکترونیکی سفارشی سازی انبوه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت و مهندسی فناوری اطلاعاتIT
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده، تجارت الکترونیکی، بازاریابی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار MBA،مدیریت استراتژیک
کد محصول P3290

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
راهبرد و دستورالعمل استراتژیک برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی
دروس سفارشی سازی انبوه
بکارگیری دروس برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی
مبانی و توصیه ها
افکار نهایی

  

بخشی از مقاله
بکارگیری دروس برای خدمات مصرف کننده الکترونیکی
با ترسیم خط موازی بین تولید انبوه و خرده فروشی الکترونیکی (به عبارتی فروش آنلاین)، بین محرک های سفارشی سازی انبوه و خدمات سفارشی انبوه مصرف کننده الکترونیکی نیز می توان این کار را انجام داد. در مورد فروش آنلاین، نقش تولید گرا طراحی به کمک کامپیوتر به نقش فروش گرا حمایت از تصمیم اینترنتی تبدیل می شود که به مشتریان در تعریف محصولات یا خدمات سفارشی کمک می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.