مقاله پاورپوینت خسارت سیلاب در حوضه رودخانه سرخ در ویتنام

مقاله پاورپوینت خسارت سیلاب در حوضه رودخانه سرخ در ویتنام
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلسازی و ارزیابی خسارت سیلاب در حوضه رودخانه سرخ در ویتنام
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله جغرافیا، عمران و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله سازه، مدیریت بحران، آب و هواشناسی، تغییرات آب و هوایی اقلیمی، مخاطرات آب و هوایی و مخاطرات محیطی
کد محصول P4291

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
برآورد مقادیر حد برای سطح آب
ارزیابی خسارت سیل
روابط بین خسارت سیل و سطح آب
روابط بین خسارت مادی و غیرمادی سیل
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
داده های سطوح آب مشاهده شده
داده های سطح آب از موسسه مکانیک در ویتنام در این آنالیز استفاده شدند. این داده ها دارای تفکیک پذیری زمانی 6 ساعته (برای ایستگاه ها) و 24 ساعته (26 ایستگاه) برای دوره 1990 تا 2001 هستند. بخش ایستگاهها شامل دلتای رود رد بوده و سال های کامل را پوشش می دهد (19 ایستگاه) و بخشی شامل حوضه رود رد در ویتنام است و دوره 1 ژوئن تا 15 اکتبر را پوشش می دهد. فرض بر این است که دوره دوم بیانگر فصل سیلاب بوده و رویداد های مهم افزایش سطح آب در این فصل رخ می دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.