مقاله پاورپوینت روش استاندارد برای اصلاح گندم مقاوم به جوانه زنی قبل از برداشت

مقاله پاورپوینت روش استاندارد برای اصلاح گندم مقاوم به جوانه زنی قبل از برداشت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله توسعه روش های استاندارد برای اصلاح گندم مقاوم به جوانه زنی قبل از برداشت، چالش ها و موفقیت ها در گندم کانادایی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات، اقتصاد منابع طبیعی، ژنتیک بیومتری، علف های هرز، منابع طبیعی، اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی، اقتصاد منابع طبیعی و محیط زیست، فیزیولوژی و اکولوژی گیاهان زراعتی
کد محصول P4322

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت در مرکز تحقیقات غلات
روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت مورد استفاده در مرکز تحقیقات کشاورزی چمنزارهای مناطق خشک (SPARC)
عدد نزولی هگبرگ و ثبت رقم
نشانگرهای مولکولی DNA
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

روش های انتخاب مقاومت جوانه زنی قبل از برداشت مورد استفاده در مرکز تحقیقات کشاورزی چمنزارهای مناطق خشک (SPARC)

در SPARC، مرکز تحقیقات غذا و کشاورزی کانادا، روش های مشابهی برای انتقال مقاومت PHS برای رفع نیاز های گیاهان در کلاس های بازاریCWRS, CWHWS و دوروم کهربایی کانادا مورد استفاده قرار می گیرد. تلاقی ها با حداقل یک والد دارای سطوح بالای مقاومت بالا به جوانه زنی قبل از برداشت انجام می شوند. برای حصول اطمینان از عدم از دست رفت ژن های خواب از عدم جوانه زنی بذر های در خواب طی تولید سریع ویا استفاده از نهالستان های غیر فصل رشدی، روش های شکست خواب به بذرها نظیر پروکسید هیدروژن (10 گرم بر لیتر)، پتاسیم نیترات (2 گرم بر لیتر)، اسید ژیبرلیک (0.1 گرم بر لیتر)، تیمار حرارتی، بهاره سازی و دوره های حرارتی اعمال اعمال شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.