مقاله پاورپوینت عملکرد الکتروشیمیایی الکترود فیبر کربن با پوشش قلع

مقاله پاورپوینت عملکرد الکتروشیمیایی الکترود فیبر کربن با پوشش قلع
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله عملکرد الکتروشیمیایی الکترود فیبر کربن با پوشش قلع برای باطری های یون لیتیم قابل شارژ
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 17
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، شیمی، فیزیک و مهندسی مواد
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، متالورژی صنعتی، مواد و متالورژی، شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی کاتالیست، شیمی معدنی، نانوشیمی، ذرات بنیادی، فیزیک کاربردی، فیزیک کاربردی گرایش مواد، نانو فیزیک
کد محصول P4314

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
آزمایش
نتایج و بحث
پیشنهادات

  

بخشی از مقاله
ویژگی های الکترومکانیکی
نمونه های رسوب یافته با آب مقطر شسته شده و در دمای 60 درجه سانتیگراد به مدت 5 دقیقه خشک شدند. ورقه استرانسیم-CFP و فویل مسی با پوشش استرانسیوم به قطر 20 میلی متر بریده شد و الکترودهای تولید شده با استفاده از ترازوی الکترونیکی با دقت 10 میکرو گرم وزن شدند. الکترودها (اندها) درون سلول های نوع CR2032 با الکترود شمارشگر لیتیم متالیک با ضخامت 0.38 میلی متر قرار داده شده و غشای پلی پروپیلن متخلخل (Celgard 2400) به عنوان تفکیک کننده مورد استفاده قرار گرفت.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.