مقاله پاورپوینت تحلیل الگوریتم‌ موازی سیستم‌ چند هسته‌ای با استفاده OpenMP

مقاله پاورپوینت تحلیل الگوریتم‌ موازی سیستم‌ چند هسته‌ای با استفاده OpenMP
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  تحلیل کارایی الگوریتم‌های موازی برروی سیستم‌های چند هسته‌ای با استفاده از OpenMP
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات، معماری کامپیوتر و اینترنت و شبکه های گسترده
کد محصول P4136

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای مرتبط
برنامه نویسی درOpenMP
روش های ارائه شده
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ایجاد یک برنامه OpenMP
دستورات OpenMP می‌تواند در برنامه‌ای که به کامپایلر می‌گویند که کدام دستورالعمل در حالت موازی اجرا شود و چگونه در میان نخ‌ها توزیع شود استفاده می‌شود. گام اول در ایجاد برنامه موازی، استفادهOpenMP از الگوریتم ترتیبی، شناسایی موازی بودن آن است. این نیازمند یافتن دستورالعمل‌ها، ترتیب دستورالعمل‌ها، یا بخش بزرگی از کدهایی است که می‌تواند به طور همزمان توسط پردازنده‌های متفاوت اجرا شوند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.