مقاله پاورپوینت الگوریتم خوشه بندی براساس گراف تشخیص نفوذ آنومالی

مقاله پاورپوینت الگوریتم خوشه بندی براساس گراف تشخیص نفوذ آنومالی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  الگوریتم خوشه بندی مبتنی بر گراف برای تشخیص نفوذ آنومالی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات
کد محصول P4193

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
الگوریتم خوشه بندی مبتنی بر گراف
الگوریتم خوشه بندی مبتنی بر گراف جهت تشخیص نفوذ
آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
B. پیش پردازش داده ها
برای بهبود کارایی تشخیص آزمایش، ویژگیهایی را حذف می کنیم که برای آزمایش بلااستفاده هستند. پس از تجزیه و تحلیل دقیق، 20 خصوصیت نظیر طول عمر TCP، اندازه پنجره، و طول بسته را به عنوان اهداف مطالعه غربال می کنیم. از طرف دیگر، با پیشگیری از مسئله ای که اعداد بزرگ اثر اعداد کوچک را حذف می کنند، تبدیل زیر را انجام می دهیم:

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.