مقاله پاورپوینت معکوس CF الگوریتم سریع فیلتر کردن مشترک با نمودار K

مقاله پاورپوینت معکوس CF الگوریتم سریع فیلتر کردن مشترک با نمودار K
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله معکوس CF: یک الگوریتم سریع فیلتر کردن مشترک با استفاده از یک نمودار K نزدیکترین همسایه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات، نرم افزا
کد محصول P4166

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای مرتبط
فیلتر کردن مشترک سریع
آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
فیلتر کردن مشترک سریع
روش ما شامل دو مرحله اصلی است :
  اول، ما حدود یک نزدیکترین گراف همسایهK^′ (نمودار K^′-NN) را به عنوان یک گام پیش پردازش می سازیم. دوم، ما K همسایگی آیتم های رتبه بندی نشده را بر اساس نمودار k0-NN پیدا می کنیم . سپس آیتم ها را به کاربران با استفاده از همسایگان K و نسخه اصلاح شده ما از همسایگی کسینوس غیر نرمالیزه شده ، توصیه می کنیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.