مقاله پاورپوینت کاربرد الگوریتم ممتیک موازی در مسئله مسیریابی وسیله نقلیه

مقاله پاورپوینت کاربرد الگوریتم ممتیک موازی در مسئله مسیریابی وسیله نقلیه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد الگوریتم ممتیک موازی در مسئله مسیریابی وسیله نقلیه با پنجره های زمانی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 4 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 36
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، برق مخابرات، مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی
کد محصول P4211

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
فرمولاسیون مسئله
ممتیک موازی
آزمایش محاسباتی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تحلیل تسریع
تسریع روند اجرای MPI PMA در تستهای RC2_6_3 و C1_10_4 مورد بررسی قرار گرفت.راه حل های هدف 11/9600 برای RC2_6_3 و 90/40000 برای C1_10_4 تعیین شدند که در هر مورد تست باید به آنها دست یافت ( در a/b ، a تعداد مسیرها و b فاصله کل سفر را نشان می دهد). برای این اهداف، زمان های اجرای PMA ثبت گردید. روی هم رفته 60 آزمایش برروی هر تعداداز پردازنده ها اجرا گردید: N = 1, 8, 16, …, 88, 96. تسریع به صورت نسبت زمان متوسط اجرای PMA برای N=1 به زمان متوسط اجرای PMA برای N>1 معلوم محاسبه گردید (شکل 4). تسریع بدست آمده برای تست RC2_6_3 کمی بدتر از تست C1_10_4 بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.