مقاله پاورپوینت امنیت و حریم خصوصی در شبکه حسگر در حال ظهور

مقاله پاورپوینت امنیت و حریم خصوصی در شبکه حسگر در حال ظهور
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله امنیت و حریم خصوصی در شبکه های حسگر در حال ظهور: بهره برداری از لایه فیزیکی جهت بهبود امنیت
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، نرم افزار، شبکه های کامپیوتری، دیتا و امنیت شبکه
کد محصول P4217

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
امنیت بی سیم: تهدیدها و فرصتها برای بهبود
کانال بی سیم
بهبود امنیت 802.11 با استفاده از احراز هویت بر مبنای کانال
بهبود امنیت 802.11i با استفاده از لایه فیزیکی
ملاحظات پایانی

  

بخشی از مقاله
احراز هویت بر مبنای کانال
در این بخش از منحصر به فردی کانال Alice-Bob به عنوان تائید کننده اعتبار جهت تمایز بین فرستنده مجاز و غیر مجاز استفاده می کنیم. برای تشریح روش استفاده از خصوصیت همبستگی زدایی فضایی سریع جهت تائید و احراز هویت فرستنده، پروتکل بازشناسی یا شناسایی فرستنده را در نظر بگیرید که Bob به دنبال تائید فرستنده بودن Alice می باشد. فرض کنید Alice اغلب برای اطمینان از انسجام و پیوستگی زمانی بین پیام های متوالی اغلب به اندازه کافی برای Bob پیام ارسال می کند و اینکه قبل از ورود Eve،Bob کانال Alice-Bob را تخمین زده است. حال، Eve امیدواراست Bob را متقاعد کند که او Alice است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.