مقاله پاورپوینت اندازه گيری سایش مستمر آزمايش پایداری كلاچ خيس

مقاله پاورپوینت اندازه گيری سایش مستمر آزمايش پایداری كلاچ خيس
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  دستگاه اندازه گيری سایش مستمر در آزمايش پایداری كلاچ خيس
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله  مکانیک خودرو
کد محصول P4153

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پوشش كلاچ
سايش كلاچ را مي توان به طور مستقيم به هم بسته در ضخامت سيستم كلاچ خورد رو مرتبط دانست كه مي تواند از طريق اندازه گيري فاصله با پيستون در طول تعامل بدست بيايد. در منحني شكل 6 ديده مي شود كه افزايش اندازه گيري در فاصله طي شده توسط پيستون در طول تعامل بيش از يك سري آزمون را در 25000 درگيري با هر نقطه از نمودار نشان مي دهد . محور خطا نيز نشان دهنده انحراف استاندارد از ضخامت كلاچ بوده كه با استفاده از ميكرومتر با ميانگين تغيير ضخامت به عنوان مقدار متوسط اندازه گيري مي شود .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.