مقاله پاورپوینت تقسیم وظایف آگاه از انرژی روی پلتفرم چند پردازنده ناهمگن

مقاله پاورپوینت تقسیم وظایف آگاه از انرژی روی پلتفرم چند پردازنده ناهمگن
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تقسیم وظایف آگاه از انرژی روی پلتفرم های چند پردازنده ناهمگن
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 14
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، سخت افزار، معماری کامپیوتر، نرم افزار و هوش مصنوعی
کد محصول P4201

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کارهای وابسته
مدل سیستم
شیوه پیشنهادی
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 Min-min
الگوریتم Min-min در اصل برای نگاشت وظایف در سیستم های محاسباتی ناهمگن طراحی شده و وظایف بلادرنگ را در نظر نمی گیرد. این الگوریتم ابتدا زمان تکمیل مینیموم کلیه وظایف نگاشته شده را بدست می آورد که زمان تکمیل و انجام وظیفه روی ماشین برابر است با زمان اجرای وظیفه برروی آن ماشین به علاوه زمان های اجرای کلیه وظایف نگاشته شده برای آن ماشین. سپس وظیفه ای با مینیموم زمان تکمیل انتخاب می شود، تکنیک مشابه به نام Max-min وظیفه ای با ماکزیمم زمان تکمیل را انتخاب و روی ماشین نگاشت می کند. بالاخره، وظیفه جدیداً نگاشته شده حذف و فرایند تا زمان نگاشت کلیه وظایف تکرار می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.