مقاله پاورپوینت سیستم انگشت نگاری روشی برای تشخیص نفوذ محیط ابری

مقاله پاورپوینت سیستم انگشت نگاری روشی برای تشخیص نفوذ محیط ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله سیستم انگشت نگاری روشی برای تشخیص نفوذ در یک محیط ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری، مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی، شبکه های کامپیوتری و رایانش امن
کد محصول P4246

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
بررسی منابع
کارهای پیشنهادی
جزئیات اجرایی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
جزئیات اجرایی
برای نشان دادن جزییات اجرایی ما یک سیستم ثبت تماس را برای ویندوز های Ntrace استفاده کردیم. هم چنین یک سیستم ثبت تماس را برای محیط لینوکس موسوم به Strace استفاده کردیم که در بسیاری از آنالیز ها و اجراهای نمونه دیده می شود. این برنامه تماس های ورودی سیستم را طی یک اجرای برنامه وارد میکند. ماشین های مجازی برای کاربرانی تعیین می شوند که دستورات اجرایی توسط هایپرووایزر بررسی کرده و سیستم ثبت تماس آن ها در Dom-0 مجاز در xen ذخیره می شود. ما تماس های ورودی چنین تماس هایی را برای هر برنامه با اجرای بآن ها جمع آوری کرده و به جست و جوی تماس های ورودی اجرا شده می پردازد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.