مقاله پاورپوینت مسائل امنیتی رایانش ابری

مقاله پاورپوینت مسائل امنیتی رایانش ابری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تحلیل مسائل امنیتی رایانش ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37  اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری، مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری و رایانش امن
کد محصول P4222

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 چند مستاجری (multi-tenancy)
برنامه های کاربردی SaaS را می توان به مدلهای بلوغ و تکامل تعیین شده با شاخصه های زیر گروه بندی نمود: مقیاس پذیری، قابلیت پیکره بندی از طریق فراداده ها(متادیتا)، و چند مستاجری. در مدل بلوغ اول، هر مشتری دارای نمونه نرم افزار سفارشی خود می باشد. این مدل دارای اشکالاتی می باشد، اما مسائل امنیتی در مقایسه با سایر مدلها، زیاد بد نیستند. در مدل دوم، فروشنده نیز نمونه های متفاوتی از برنامه های کاربردی برای هر مشتری فراهم می نماید، اما کلیه نمونه ها از یک کد برنامه استفاده می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.