مقاله پاورپوینت تراکم داده کنترل کیفیت توان الکتریکی بار کوره قوسی

مقاله پاورپوینت تراکم داده کنترل کیفیت توان الکتریکی بار کوره قوسی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تراکم داده به منظور کنترل کیفیت توان الکتریکی بار کوره قوسی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 19
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل و الکترونیک
کد محصول P3224

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
تبدیل موج کوچک
فشرده سازی و رمزگذاری داده
روش رمزگذاری کوانتش برداری (VQ)
کاربرد اندازه گیری اشکال موج به روش میدانی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
فشرده سازی و رمزگذاری داده
هدف از فشرده سازی داده ها، کاهش تعداد داده ها به منظور بیان اطلاعات سیگنال با حذف داده های کپی شده می باشد. مفهوم اصلی در شکل 1 شرح داده شده است،، در اینجا، C0[n] سیگنال اصلی ( اشکال موج جریان و ولتاژ اندازه گیری شده ) و C0[n] سیگنال بازسازی شده می باشد (اشکال موج جریان و ولتاژ بازسازی شده). فرایند فشرده سازی داده های رمزگذاری شده را C0[n] نامیده (اشکال موج جریان و ولتاژ ذخیره شده) و به همین خاطر فرایند بازسازی از داده های رمزگذاری شده استفاده می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.