مقاله پاورپوینت ترکیب روش دینامیکی سیستم نرم (SSDM)

مقاله پاورپوینت ترکیب روش دینامیکی سیستم نرم (SSDM)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله روش دینامیکی سیستم نرم (SSDM) : ترکیبی از روش سیستم های نرم (SSM) و دینامیک سیستم ها (SD)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اجتماعی، اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  مدیریت بازرگانی
کد محصول P8005

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
دو روش بر مبنای سیستم ها : دینامیک سیستم ها و روش سیستم های نرم
روش دینامیک سیستم نرم (SSDM)
ده مرحله روش دینامیک سیستم نرم (SSDM)

  

بخشی از مقاله
دینامیک سیستم ها (SD)
دینامیک سیستم ها (SD) که در اصل معروف به دینامیک صنعتی می باشد، محصول جی فورستر در سال 1960 در موسسه فناوری ماساچوست می باشد. SD اساساً روشی است که از تئوری بازخورد اطلاعات و کنترل به منظور ارزیابی تجارت ها استفاده می کند. ایده اصلی زیرمبنای این شیوه آن است که هر شرایط و موقعیت پیچیده ای را می توان بر حسب عناصر و جریانات توصیف نمود؛ جریانات روابط بین عناصر را نشان می دهند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.