مقاله پاورپوینت تست ارزیابی همزمان تفکر انتقادی و خلاق

مقاله پاورپوینت تست ارزیابی همزمان تفکر انتقادی و خلاق
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارائه تستی برای ارزیابی همزمان تفکر انتقادی و خلاق
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، علوم اجتماعی و علوم تربیتی
کد محصول P3016

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
شاخص های سبک های تفکر انتقادی و خلاق
صفات تفکر انتقادی و خلاق
ارائه تست YCREATIVE-CRITICALS
پایایی و اعتبار تست YCREATIVE-CRITICALS
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 اعتبار محتوا
آیتم های تستYCREATIVE-CRITICALS با تلاش برای تبدیل نظریه ها و یافته های تحقیق در رابطه با تفکر خلاق و انتقادی به فرمت تست چند گزینه ای تنظیم شدند، که هر گزینه سبک تفکر انتقادی یا خلاق را نشان می دهد. تست اصلی از 40 آیتم تشکیل می شد که 6 آیتم براساس داده های تحلیل آیتم حذف شده و بدین طریق 34 آیتم باقی ماند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.