مقاله پاورپوینت تشخیص حالت جزیره ای برای DG مبتنی بر اینورتر

مقاله پاورپوینت تشخیص حالت جزیره ای برای DG مبتنی بر اینورتر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تشخیص حالت جزیره ای برای DG مبتنی بر اینورتر با توجه به فرکانس کلید زنی آن
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 13
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک و برق مخابرات
کد محصول P4141

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
روش تشخیص حالت جزیره ای مبتنی بر فرکانس کلید زنیPWM اینورتر
مطالعه در مورد سیستمDG واحد
مطالعه در مورد سیستم DG چندگانه
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
سیستمDG سینگل متصل به گرید
در یک شبکه توزیع واقعی، فیدر بین ولتاژي بالا(HV) ولتاژ متوسط (MV) و ترانسفورماتورهای MV/LV در شکل 1 دارای یک امپدانس بزرگ از نظر بزرگی نسبت به امپدانس ترانسفورماتور در مقایسه با خطوط توزیع کوتاه در طرف LV می باشد. برای مثال، شبکه توزیع در بخشی از سئول کره جنوبی در شکل 1 نشان داده شده است.که فیدر های اتصال کوتاه در طرف LV با امپدانس کمتر از 0.05 p.u. دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.