مقاله پاورپوینت تشخیص بدافزار براساس توالی Opcode (رمز عمل)

مقاله پاورپوینت تشخیص بدافزار براساس توالی Opcode (رمز عمل)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ایده: تشخیص بدافزار مبتنی بر توالی Opcode (رمز عمل)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری، نرم افزار، مدیریت سیستمهای اطلاعاتی، شبکه های کامپیوتری و رایانش امن
کد محصول P4215

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
کشف ارتباط رمز عمل
روش تشخیص بدافزار
نتایج آزمایش
کارهای مرتبط
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کشف ارتباط رمز عمل
رمزهای عمل (یا کدهای عملیاتی) به عنوان یک متغیر پیشگو برای تشخیص بدافزار مبهم شده یا دگرگون شده عمل می کنند. برخی از رمزهای عمل (به عبارتی mov یا push)، دارای فراوانی بالای ظهور در بدافزار و نرم افزارهای قابل اجرا هستند، به همین خاطر درجه تشابه حاصله (براساس فراوانی رمز عمل) بین دو فایل می تواند تا حدی تحریف شود. بنابراین، راهی برای اجتناب از این پدیده پیشنهاد و به هر رمز عمل ارتباطی اعطا می کنیم که واقعاً دارای آن می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.