مقاله پاورپوینت مقایسه AHP فازی و AHP در مدل تصمیم گیری چند معیاره فضایی

مقاله پاورپوینت مقایسه AHP فازی و AHP در مدل تصمیم گیری چند معیاره فضایی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مقایسه AHP فازی و AHP در مدل تصمیم گیری چند معیاره فضایی جهت برنامه ریزی کاربری زمین شهری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 13
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت، مهندسی عمران، معماری و شهرسازی
گرایش های مرتبط با این مقاله سیستمهای اطلاعات جغرافیایی و طراحی شهری
کد محصول P4205

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مطالعه موردی: زمینه و حوزه برنامه ریزی
تحلیل نتایج
تحلیل تطبیقی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
رده بندی معیارهای برازندگی زمین
فرایند رجحان MCDM مستلزم آن است که شرکت کنندگان منتخب معیارها را براساس مقایسه های جفتی رده بندی کنند. در این مطالعه این مقایسه ها ازطریق پرسشنامه بررسی جهت افزایش پایداری شیوه انجام شدند. 35 پرسشنامه در میان متخصصین گوناگون من جمله اعضای برنامه ریزی مسئول برنامه ریزی محلی، هیئت مدیره حمل و نقل و محیط و همچنین متخصصین و کارشناسان علمی در سطوح ملی و محلی با دانش بازشناسی شده از فرایند برنامه ریزی در استرالیا توزیع گردید. از هر شرکت کننده خواسته شد تا معیارها و زیرمعیارها را با رجوع به مقیاس عددی 9-1 رده بندی کند، دراینجا نمره 1 بی اهمیتی بین دو معیار و نمره 9 اهمیت مطلق را نشان می دهد. 14 پاسخ دریافت شد ( نرخ پاسخ 40 درصد).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.