مقاله پاورپوینت تصمیم گیری نوروفازی برای مدیریت شبکه توزیع آب

مقاله پاورپوینت تصمیم گیری نوروفازی برای مدیریت شبکه توزیع آب
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله چارچوب تصمیم گیری نوروفازی برای مدیریت شبکه های توزیع آب
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی آب و عمران
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی آب و فاضلاب، مهندسی و مدیریت منابع آب
کد محصول P4228

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
وضعیت دانش
تحلیل چند معیاره نوروفازی
سیستم نوروفازی مطالعه موردی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 روشهای سنتی تحلیل چند معیاره
سیستم پشتیبانی از تصمیم (DSS) مجموعه ای از روشهایی است که هدف آنها کمک به تصمیم گیرندگان در جهت حل مسائل به شیوه ای سیستماتیک و با مجموعه مراحل از پیش تعریف شده می باشد. اصطلاح تحلیل چند معیاره (MCA) به رویکردهای ساختاریافته ای اشاره می کند که براساس متغیرها و اهداف متعدد تصمیم عمل می کنند. تحلیل چند معیاره ابزاری بسیار مفید در تئوری تصمیم گیری می باشد، زیرا در اکثر موارد، تصمیمات براساس اثرات مرکب بیش از یک معیار اخذ می شوند. این روش تحلیل در مورد پارامترهایی که تعیین شدن آنها سخت است، ورودیهای غیر عددی و ارزیابی های ذهنی نیز مفید می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.