مقاله پاورپوینت تغییر در سازمان دولتی در زمینه بحران مالی و اقتصادی

مقاله پاورپوینت تغییر در سازمان دولتی در زمینه بحران مالی و اقتصادی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تغییر در سازمان های دولتی در زمینه بحران های مالی و اقتصادی: مطالعه موردی در رومانی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 28اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد مالی، مدیریت دولتی، مدیریت سازمانهای دولتی، طراحی سازمان های دولتی و مدیریت تحول و 
کد محصول P4282

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
قالب کاری نظری
زمینه اجتماعی، اقتصادی
تغییر در سازمان های دولتی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

تغییر در سازمان های دولتی

بر اساس توافق نامه IMF، پارلمان رومانی یک قالب کاری قانونی برای همه ملزومات ایجاد شده به منظور فعالیت های برنامه ریزی شده ایجاد کرد. برای این منظور، قانون مصوب 329/2009 اتخاذ شد که در خصوص ادارت و سازمان های عمومی و موسسات محلی، منطقی سازی هزینه ها، پایداری محیط تجارت و احترام به توافقات بین المللی با کمیسون اروپا و بانک جهانی بود. بر همین اساس، بخشی از موسسات و سازمان های دولتی توسط روش های متعدد باز سازی شدند. بر همین اساس، بخشی از موسسات و سازمان های دولتی توسط روش های متعدد باز سازی شدند. (جدول 1)

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.