مقاله پاورپوینت تفکیک درجه نرمی گوشت هلو درزمان برداشت

مقاله پاورپوینت تفکیک درجه نرمی گوشت هلو درزمان برداشت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله رسیدگی هلو – تفکیک درجه نرمی گوشت هلو درزمان برداشت و پس از برداشت
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله زراعت و اصلاح نباتات، ژنتیک بیومتری، علوم باغبانی، بیوتکنولوژی و ژنتیک مولکولی گیاهان باغبانی، فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه، فیزیولوژی و فناوری پس از برداشت محصولات باغبانی
کد محصول P4324

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مواد میوه
سه رقم هلو با مشخصات رنگ ظاهری زمینه ارزیابی شدند. ژنوتیپ های نرم شاملRyan Sun و Sweet Septemberو نوع سفت شامل Kakamas بودند. میوه ها از یک باغ تجاری واقع در مرکز شیلی برداشت شدند. ۱۵ درخت از هر واریته که از نظر تولید یکنواخت بودند انتخاب شدند. میوه ها به طور متوالی هر ۲ تا ۳روز برای کل ۲۴۰ نمونه برداشت شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.