مقاله پاورپوینت توسعه تکنیک کنترل همروندی پایگاه داده امن چند سطحی

مقاله پاورپوینت توسعه تکنیک کنترل همروندی پایگاه داده امن چند سطحی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله توسعه تکنیک کنترل همروندی برای پایگاههای داده امن چند سطحی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات، امنیت اطلاعات
کد محصول P4190

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مسائل امنیتی
مرور ادبیات
کار پیشنهادی: الگوریتم کنترل همروندی امن بدون گرسنگی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پایگاههای دادهMLS براساس مدل امنیتBell-LaPadula عمل می کنند که دارای خصوصیات زیر می باشند:
خصوصیت امنیت ساده: این خصوصیت می گوید که فرددر صورتی اجازه دسترسی به خواندن برای یک شی را دارد که سطح کلیرانس فرد شبیه یا بالاتر از سطح طبقه بندی شی باشد.
خصوصیت ستاره: بر طبق این خصوصیت، فرد تنها در صورتی اجازه دسترسی به نوشتن برروی یک شی را دارد که سطح کلیرانس فرد شبیه به سطح طبقه بندی شی باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.