مقاله پاورپوینت شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع

مقاله پاورپوینت شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شبیه سازی تولید رسوب و رواناب از حوزه آبخیز مرتفع در شرق هیمالیا، هند با استفاده از مدل WEPP
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله زمین شناسی، مهندسی کشاورزی و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله آب شناسی، رسوب شناسی، زمین شناسی زیست محیطی، علوم باغبانی، علوم خاک، فیزیک و حفاظت خاک، مدیریت منابع خاک، مهندسی آب، آبیاری و زهکشی، مدیریت منابع آب، ایمنی بهداشت و محیط زیست HSE، منابع طبیعی و مرتع و آبخیزداری
کد محصول P4326

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
توصیف منطقه مورد مطالعه
نگاهی بر مدل حوزه ای WEPP
روش
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

توصیف منطقه مورد مطالعه

اقلیم منطقه، مرطوب نیمه گرمسیری است. بارندگی سالیانه 2508 و 2842 در سال های به ترتیب 2003 و 2004 می باشد. تقریبا 87 درصد کل بارندگی طی می تا اکتبر رخ داد. درجه حرارت حداکثر متوسط ماهیانه متغیر از 18.2 در ژانویه تا 32.5 در اگوست و درجه حرارت متوسط حداقل از 3.9 درجه در ژانویه تا 17.8 درجه در ژولای بود. رطوبت نسبی بین 51 و 96 درصد متغیر بود. تعداد ساهات آفتابی 9 تا 11 روز در ماه های خشک و در ماه های موسمی 2 تا 8 روز بود. سرعت متوسط ماهیانه باد در آوریل با بیشترین مقدار 5.62 کیلومتر در ساعت و در اکتبر با متوسط 2.49 کیلومتر در ساعت کم ترین بود. سرعت تبخیر طی مارس تا آوریل در دامنه 7.1 تا 9 میلی متر در سال باقی ماند.مقار متوسط تبخیر طی بقیه دوره سال بین 4.1 و 6.6 میلی متر در روز بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.