مقاله پاورپوینت تکنولوژی مونتاژ سیم کشی پلتفرم PLC برای برنامه کاربردی

مقاله پاورپوینت تکنولوژی مونتاژ سیم کشی پلتفرم PLC برای برنامه کاربردی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تکنولوژیهای مونتاژ و سیم کشی برروی پلتفرم هایPLC برای برنامه های کاربردی پرسرعت و کم هزینه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک
کد محصول P4060

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
پیکره بندی پایه پلتفرمPLC
تکنولوژیهای پیشنهادی برای منطقه مونتاژ دستگاه
تکنولوژی های پیشنهادی برای منطقه سیم کشی
مدول های مرکب نوری الکترونیکی با استفاده از پلتفرمPLC
خلاصه

  

بخشی از مقاله
پیکره بندی پایه پلتفرمPLC
شکل 1 شماتیک پلتفرم PLC بر مبنای سیلیس را نشان می دهد. این پلتفرم از سه منطقه تشکیل می شود. منطقه PLC از موجبر سیلیس کم تلفات تعبیه شده ای استفاده می کند که برروی سوبسترای سیلیکونی تراس دارتشکیل شده است. این پیکره بندی ساختار STS نامیده می شود. ساختار موجبر سیلیسی با استفاده ازFHD ساخته شد. این تکنیک شبیه PLC های بر مبنای سیلیس مرسوم و متوالی می باشد. بنابراین، مدارهای نوری فراگیر و چند بعدی قبلاً بدست آمده با PLC بر مبنای سیلیس، در پلتفرم هایPLC قابل استفاده می باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.