مقاله پاورپوینت ثبت امنیت براساس IPSec

مقاله پاورپوینت ثبت امنیت براساس IPSec
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ثبت امنیت براساس IPSec برای هندآف سریع IPv6 موبایل
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 13
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، برق مخابرات، سیستم های مخابراتی، مخابرات رمز و امنیت اطلاعات
کد محصول P4187

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای مرتبط
پروتکل طرح پیشنهادی
تجزیه تحلیل عملکرد
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پروتکل طرح پیشنهادی
مسئله امنیتی پایه هندآف، عدم تصدیق موثر گره های موبایل و همچنین حفاظت امنیتی از سیگنالهای هنداور می باشد. در این مقاله، ثبت یا رجیستری جدید هندآف سری را پیشنهاد می کنیم که براساس حفاظت IPSec عمل می کند. ایده پایه اش استفاده از پروتکل IKEv2 برای دستیابی به تصدیق اولیه گره های موبایل در فرایند هندآف سریع بوده و ازمجمع امنیتی (SA) تولیشده توسط IKEv2 نیز برای حفاظت از علامتدهی هند اور استفاده می شود. در شکل 1 روش ثبت در روش هنداور را نشان می دهیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.