مقاله پاورپوینت جاذب کم هزینه برای حذف آلاینده ارگانیک از پسماند فاضلاب

مقاله پاورپوینت جاذب کم هزینه برای حذف آلاینده ارگانیک از پسماند فاضلاب
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله جاذب های کم هزینه (ارزان قیمت) برای حذف آلاینده های ارگانیک از پسماند فاضلاب
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی شیمی و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله شیمی آلی، شیمی تجزیه، شیمی محیط زیست و مهندسی بهداشت محیط
کد محصول P4260

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
توسعه و ایجاد جاذب های ارزان قیمت
کربونیزاسیون و اکتیواسیون
کابردهای پسماندهای ارزان قیمت
مکانیسم جذب
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 انواع پیش ماده ها
انتخاب پیش ماده بستگی به ماهیت و منشا، یعنی آلی و یا غیر آلی بودن دارد. پیش ماده های ارگانیک یا آلی شامل مواد گیاهی و جانوری با مقدار کربن بالا و مواد دیکر شامل پسماند های میوه جات، شلتوک برنج، پپوست درخت، گیاهان آبی، جلبک؛ پیت ماس، مو و کراتین و غیره می باشند. فراروده های آلی صنعتی از جمله فراورده های نفت و کود شمیایی هستند. پیش ماده های غیرآلی شامل خاک، رس، گل، زئولیت، مواد کانسنگی، اکسید های فلزی و هیدروکسید ها می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.