مقاله پاورپوینت حذف یون فلزات سنگین از فاضلاب

مقاله پاورپوینت حذف یون فلزات سنگین از فاضلاب
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله حذف یون های فلزات سنگین از فاضلاب: مقاله مروری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی شیمی و محیط زیست
گرایش های مرتبط با این مقاله شیمی تجزیه، مهندسی شیمی محیط زیست، مهندسی بهداشت محیط، آب و فاضلاب
کد محصول P4258

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
فنون تصفیه پسماند فلزات سنگین
ملاحظاتی در خصوص روش های تصفیه فلزات سنگین
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
رسوب هیدروکسید
رایج ترین روش رسوب شیمیایی، رسوب هیدروکسید است زیرا روش رسوب دهی آسان بوده، دارای هزینه کم بوده و کنترل اسیدیته در آن راحت است. انحلال پذیری هیدروکسید های مختلف فلزی در دامنه اسیدی 8 تا 11 به حداقل می رسد. هیدروکسید های فلزی را می توان توسط فلکوله شدن و رسوب گذاری حذف کرد. طیف وسیعی از هیدروکسید ها برای رسوب فلزات سنگین از فاضلاب بر اساس هزینه پایین و سهولت استفاده مورد استفاده قرار گرفته اند. معمولا در مقیاس صنعتی، آهک نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد. (جدول1).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.