مقاله پاورپوینت ابزار بصری سازی برای استفاده مجدد مولفه

مقاله پاورپوینت ابزار بصری سازی برای استفاده مجدد مولفه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ابزار بصری سازی برای استفاده مجدد مولفه (Component)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله نرم افزار و رباتیک
کد محصول P4098

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
ابزار بصری سازی نرم افزار
بصری سازی ها
نتیجه گیری
پیشنهادات

  

بخشی از مقاله
بصری سازی ها
Blur، يک پياده سازي از مبدل ازVARE است. Blur، يک تريس برنامه PAL را گرفته و به تصويرScalable Vector Graphics (SVG) براي ديدن از طريق وب تبديل مي کند. Blur به عنوانJava servlet که روي نسخه اي ازApache Tomcat اجرا مي شود، پياده سازي شده است.
شکل 4 ، نشان دهنده يک دياگرام کلاسSVG UML از يک تريس برنامه PAL است که به وسيله Blur توليد شده است مي باشد. اين يک ابزار سودمند براي برنامه نويسان نويسان است، چون نشان دهنده اين است که کد برنامه در کجاي فايل قراردارد و چگونه با کلاس هاي ديگر در يک برنامه ارتباط دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.