مقاله پاورپوینت ادغام مدیریت دارایی و شبکه هوشمند با سیستم هوشمند مدیریت شبکه

مقاله پاورپوینت ادغام مدیریت دارایی و شبکه هوشمند با سیستم هوشمند مدیریت شبکه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ادغام مدیریت دارایی و شبکه هوشمند با سیستم هوشمند مدیریت شبکه
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک قدرت
کد محصول P4086

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مفهوم و الگوریتمIGMS
مدل سیستم T&D شبیه سازی شده
استراتژی کنترل پخش بار (جریان برق) IGMS
استراتژی تعمیرIGMS
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله

بهینه سازی جریان برق شبکه جدیداً نصب شده
کنترل بهینه جریان برق زمانی که کلیه تجهیزات برق در شکل 3 در شرایط جدیداً نصب شده قرار دارند، مد نظر قرار گرفته است. نرخ خرابی تجهیزات در این مورد ثابت فرض شد. در کنترل جریان برق، سوئیچ های هر دو طرف خطوط برق توسط الگوهای مختلفی راه اندازی می شوند.
الگوی 32 تلفاتT و D را به حداقل می رساند زیرا جریان برق راکتیوبالایی در خط 3 با65.4MVA در الگوی 0 برقرار می باشد زمانی که کلیه خطوط به صورت نشان داده شده در شکل 4 وصل شده باشند. در این مورد، هزینه کل پائین بوده و الگوی 32 به عنوان کنترل جریان برق بهینه تبدیل شناخته می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.