مقاله پاورپوینت ترانسدیوسر فراصوتی میکروماشین شده خازنی

مقاله پاورپوینت ترانسدیوسر فراصوتی میکروماشین شده خازنی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ترانسدیوسرهای فراصوتی میکروماشین شده خازنی: نسل آتی آرایه های بکاررفته برای تصویربرداری صوتی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و فیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک و فوتونیک
کد محصول P4078

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
آرایه های CMUT
کار آزمایشی
بازسازی تصویر
تجزیه و تحلیل نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مرحله دوم مدارهای الکترونیکی با انتخاب کانال انتقال و دریافت و بزرگنمایی سیگنال های اکو ورودی سرو کار داشت. به طور نوعی از سیستم برای جمع آوری اسکن هایA از کلیه ترکیبات کانال انتقال و دریافت استفاده شده است که در این موردهر بار تنها یک کانال انتقال و هشت کانال دریافت، انتخاب می گردد.
در تصویربردار اولتراسوند آرایه فازدار مرسوم و متداول(CPA) ، کلیه المان های آرایه همزمان باهم فعال شده و بدین طریق یک پرتو با کانون ثابت فراتر از مینیموم عمقf# تشکیل می شود، در صورتی که از کانون دینامیکی به این دلیل استفاده می گردد که کلیه المان ها همزمان باهم سیگنال اکو را دریافت می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.