مقاله پاورپوینت بهینه سازی سیستم آبیاری در باغهای پسته زمینهای خشک

مقاله پاورپوینت بهینه سازی سیستم آبیاری در باغهای پسته زمینهای خشک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهینه سازی سیستم آبیاری در باغهای پسته زمینهای خشک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی
گرایش های مرتبط با این مقاله آبیاری و زهکشی، مدیریت منابع آب، مرتع و آبخیزداری و مهندسی آب
کد محصول P4061

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تهیه و آماده سازی پلات های تحقیق
دو پلات هر یک حاوی 39 درخت پسته و مساحت حدود 720 متر مربع در یک باغ نزدیک رفسنجان انتخاب و از یکدیگر و همچنین از دیگر بخشهای باغ جدا شدند. درختان در هر دو پلات از لحاظ سن، تاج پوششی، و قطر ساقه و همچنین ظاهر خارجی شبیه به هم بودند. سپس یکی از پلات ها برای آبیاری سطحی در منطقه معمول بود ، و دیگری برای آبیاری زیرسطحی آماده گردید.
برای این پلات، دو ردیف لوله سوزنی P.V.C پوشیده شده با روکش پلاستیکی در دو طرف ردیف درخت با فاصله حدود 1.5-2m از آن و درطول کامل ردیف درخت به عمق 50 سانتی متر قرار داده شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.