مقاله پاورپوینت آشکارسازی تروجان با ic

مقاله پاورپوینت آشکارسازی تروجان با ic
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله آشکارسازی Trojan (تروجان) با استفاده از آثار IC
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات و مخابرات رمز
کد محصول P3071

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
Trojan و نشت از کانال جانبی
نظریه تشخیص و آشکارسازیTrojan
راه اندازی آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
IC های بکار رفته در تحلیل
در بسیاری از سیستم ها، مدارهای RSA کاربرد داشته و برای مهاجمین از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشند. Trojan اضافه شده به این مدارها در واقع یک شمارشگر ساده یا مقایسه کننده بود. درTrojan متکی بر شمارشگر، مدار Trojan چرخه ساعت را شمارش کرده و بعد از نیل به آستانه IC را از کار می اندازد. در مورد Trojan متکی بر مقایسه کننده، مدار Trojan داده های گذرگاه یا رجیستر را بر مبنای مقدار ثابتی باهم مقایسه کرده و در صورت انطباق ، روند محاسبه را تغییر می دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.