مقاله پاورپوینت ابزار طراحی crc

مقاله پاورپوینت ابزار طراحی crc
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ابزاری برای پشتیبانی از روش طراحی CRC
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و طراحی صنعتی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار، طراحی محصول ، طراحی جامدات و رباتیک
کد محصول P3189

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
توسعه نرم افزاری جسم – محور
CRC
کار آینده

  

بخشی از مقاله
زیرسیستم ها شامل زیرسیستم های دیگری می باشند. آنها همچنین شامل کلاس ها هستند. کلاس ها شامل مسئولیت ها هستند. مسئولیت ها می توانند با استفاده از نسبت ها یا پروتکل ها اجرا شود. مسئولیت ها را می توان به دسته های مربوطه با نام کنتراکت ها گروه بندی کرد. آن در پایگاه داده نشان داده نشده است، اما مسئولیت ها در همان کنتراکت باید به همان کلاس تعلق داشته باشد. این در طراحی جسم اجرا می شود. و سرانجام، یک همکاری بعنوان روابط بین دو مسئولیت تعریف می گردد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.