مقاله پاورپوینت اثر ارتفاع بر فعالیت ورزشی

مقاله پاورپوینت اثر ارتفاع بر فعالیت ورزشی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اثر ارتفاع بر فعالیت ورزشی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله تربیت بدنی
کد محصول P40005 

 


 

دانلود قسمتی از پاورپوینت          خرید پاورپوینت کامل

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

ویژگی های ارتفاع
پاسخ های تنفسی در ارتفاع
تغییرات حداکثر اکسیژن مصرفی در ارتفاع
پاسخهای قلبی ـ عروقی در ارتفاع
سازگاریهای متابولیک در ارتفاع
فعالیت های استقامتی در ارتفاع
فعالیتهای سرعتی در ارتفاع
سازش پذیری با ارتفاع
سازگاری های عضله در ارتفاع
سازگاری های قلبی عروقی در ارتفاع
تمرین در ارتفاع برای بهبود عملکرد در سطح دریا
تمرین در ارتفاع برای بهبود عملکرد در ارتفاع

  

بخشی از مقاله
فعالیت های استقامتی در ارتفاع
فعالیتهای هوازی، بیشتر از سایر فعالیت ها تحت تاثیر شرایط محیطی کم فشار در ارتفاع قرارمی گیرند. در قله کوه اورست Vo2max به ۱۰ تا ۲۵ درصد از مقادیر خود در سطح در یا می رسد. در نتیجه افرادی که دارای ظرفیت هوازی بیشتری هستند ، می توانند کار معینی را با خستگی کمتر و فشار قلبی–عروقی کمتر انجام دهند .
فعالیتهای سرعتی در ارتفاع
فعالیتهای سرعتی که کمتر از یک دقیقه به طول می انجامد، معمولا درارتفاعات متوسط دچار اختلال نمی شوند چنین فعالیتهایی نیاز زیادی به دستگاه انتقال اکسیژن و متابولیسم هوازی ندارند. بعلاوه هوای رقیق تر در ارتفاع نیز مقاومت آئرودینامیکی کمتری را در برابر حرکات ورزشکاران فراهم می سازد . برای مثال در بازیهای المپیک ۱۹۶۸ هوای رقیق مکزیکوسیتی کمک زیادی به عملکرد دونده های سرعتی و پرش کنندگان طول کرد .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود قسمتی از پاورپوینت          خرید پاورپوینت کامل

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.