مقاله پاورپوینت وفاداری مصرف کننده اثر اعتباری تجاری برند

مقاله پاورپوینت وفاداری مصرف کننده اثر اعتباری تجاری برند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  اثرات اعتبار نشان تجاری و برند بر وفاداری مصرف کننده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت و اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی و بازاریابی بین المللی
کد محصول P3038

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
بررسی مقاله ها و تدوین فرضیه ها
روش ها
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مقیاس ها
اعتبار نشان تجاری با ارائه عقایدی که نشان تجاری قادر به فعالیت در مورد تعهدات است و شامل تخصص و باورپذیری می باشد بر اساس مقیاسهایی ارزیابی شده است که توسط Erdem و Swait به کار برده می‌شود . مقیاس های رضایت از Oliver گرفته شده است و محدوده ای از جنبه های رضایت را تشخیص می دهد . موارد تعهد صداقت مستلزم جنبه های موثر ، ابزاری و موقتی تعهد تعیین شده توسط Garbarino و Johnson است و بر اساس ارزیابی سازگار با رفتار سازمانی در تعهد محل کار قرار گرفته است .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.