مقاله پاورپوینت اثر تولید توزیع شده بر هزینه توسعه انتقال برق

مقاله پاورپوینت اثر تولید توزیع شده بر هزینه توسعه انتقال برق
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پژوهش راجع به تاثیرات تولید توزیع شده بر هزینه توسعه انتقال برق : یک مطالعه موردی استرالیایی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 15
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، اقتصاد، مهندسی مکانیک و مهندسی انرژی
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت و الکتروتکنیک
کد محصول P3129

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مرور تحقیق وابسته
مدل شبیه سازی توسعه شبکه انتقال
نتایج مطالعه موردی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ارزیابی ایمنی
ایمنی شبکه نیرو به توانایی تحمل سطح خاصی از نویز و اغتشاش ها بدون از دست دادن ثبات و پایداری اشاره می کند. از دست دادن ثبات و پایداری موجب خاموشی و در نتیجه تحمیل خسارات و آسیب های اقتصادی و اجتماعی شدید می شود. در این مطالعه از دو شاخص به نام های شاخص پایداری و ثبات ولتاژ و ضریب ثبات و پایداری گذرا برای اندازه گیری ایمنی سیستم استفاده شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.