مقاله پاورپوینت اثر مدل استرس و سازش بر بازده فردی و سازمانی

مقاله پاورپوینت  اثر مدل استرس و سازش بر بازده فردی و سازمانی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  مدل استرس و سازش و تاثیر آن بر بازده های فردی و سازمانی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت دولتی
کد محصول P3250

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
محرک های تنش زای سازمانی، ویژگیهای شخصیتی و سبک های سازش
رابطه بین سبک سازش و فشارهای شغلی
فشارهای شغلی و بازده های شغلی
روش ها و نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
محرک های تنش زای سازمانی: تعارض نقش و وضوح و شفافیت نقش
ریزو، هوز، و لیرتزمن (1970) تعارض نقش را از نظر همخوانی- ناهمخوانی یا سازگاری- ناسازگاری در نیازمندیهای نقش نسبت به مجموعه استانداردهایی تعریف می کنند که به عملکرد نقش تجاوز می کنند. مولفین مذکور وضوح و شفافیت نقش را از نظر وضوح و روشنی نیازمندیهای رفتاری تعریف می کنند که اطلاعاتی ارائه می دهد دال براینکه رفتار مناسب است. در این کار، این قبیل تعاریف و معیارهای وابسته را اقتباس می کنیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.