مقاله پاورپوینت اثر نور در کریستال فوتونی

مقاله پاورپوینت اثر نور در کریستال فوتونی

 

مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله افزایش تاثیر  نور کند در موجبر نقص خطی کریستال فوتونی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله فیزیک
گرایش های مرتبط با این مقاله فوتونیک، الکترواپتیک، اپتیک و لیزر، اپتوالکترونیک، نانو تکنولوژی و نجوم و ستاره شناسی
کد محصول P4084

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

شبیه سازی

نتایج و بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
نتایج و بحث
برای اثر نور کند، ساختارPCW  که در آن کلیه سوراخ های هوایی جای خودرا به پراکنده سازهای چشمی شکل داده اند، بهتر از ساختاری است که ردیف های اول و دوم سوراخ های هوایی جای خود را به پراکنده سازهای چشمی شکل داده اند، به شکل 1 رجوع کنید.
مکانیسم اثر نور کند درPCW  معمولاً به دو جنبه متفاوت تقسیم می شود، توزیع و پراکندگی معکوس و انعکاس همه سویی. برای پراکنده سازهای استوانه ای، پراکندگی و انتشار معکوس، دلیل اصلی پراکندگی محسوب می شود، که با کاهش عرض موجبر با استفاده از موجبرهای کریستال فوتونی شکافدار، تعدیل قطرهای سوراخ ها یا جابجایی ردیف های اول و دوم سوراخ های هوایی با پراکنده سازهای چشمی شکل، می توان آن را بهبود بخشید.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.