مقاله پاورپوینت اجرای سیستم cad برای شبیه سازی فرایند ماشینکاری

مقاله پاورپوینت اجرای سیستم cad برای شبیه سازی فرایند ماشینکاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اجرای سیستمCAD/CAM در ورژن 5 کتیا برای شبیه سازی فرایند ماشینکاری CNC
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله ساخت و تولید
کد محصول P4089

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
اجرای سیستم CAD/CAM ورژن 5 کتیا
شبیه سازی فرایند ماشینکاریCNC
شبیه سازی فرزکاری در CATIA V5
شبیه سازی تراشکاری در CATIA V5
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبیه سازی تراشکاری در CATIA V5
CATIA که محصول Dassault Systémes Co است عمدتاً در شرکت های فنی متوسط یا بزرگ کاربرد دارد. تولید قطعات مدل با استفاده از CATIA V5R15 با استفاده از منوی اصلی استارت اجرا می گردد که مدول ها نظیر SKETCHER, در آن واقع می باشند، این مدول طرح ها و اشکال 2 بعدی خلق کرده و به عنوان مبنایی برای خلق مدلهای 3 بعدی در آینده در سایر قطعات محصول CATIA V5R20 عمل می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.