مقاله پاورپوینت ادغام شبکه اجتماعی

مقاله پاورپوینت ادغام شبکه اجتماعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ادغام شبکه های اجتماعی و پشتیبانی از تصمیم گیری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P3296

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کلیاتی درباره شبکه اجتماعی پشتیبانی از تصمیم
شبکه اجتماعی برای پشتیبانی از تصمیم و بازسازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
چارچوب پشتیبانی از تصمیم گیری و بازسازی تصمیم باید برخی فعالیتهای کلیدی را مد نظر قرار دهد: پشتیبانی از مشارکت ها، حفظ اطلاعات، ساخت ساختار، پشتیبانی از انتخاب و نمایش اطلاعات.
هدف اصلی در حفظ رکوردها، توانایی بازسازی رویدادهای گذشته می باشد. عامل اصلی در تصمیمات بازسازی، انتقال دانش و نهایتاً در اطلاعات حافظه سازمانی، فقدان و کمبود اطلاعات می باشد. منظور از فقدان اطلاعات خطاهای فنی نیست بلکه اعمال عمدی پاک شدگی، فرایندهای پاکسازی/ به روزرسانی خودکار، جمع بندی و مواردی از این دست می باشد

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.