مقاله پاورپوینت ارتباط بین سرمایه درگردش با نقدینگی

مقاله پاورپوینت ارتباط بین سرمایه درگردش با نقدینگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارتباط بین سرمایه درگردش با نقدینگی، سودآوری و توان مالی : مطالعه موردی از ACC Limited
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری دولتی، حسابداری مالی، مالی، مدیریت مالی
کد محصول P4064

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
اهداف مدیریت سرمایه در گردش
بررسی ادبیات و پژوهش
تحلیل داده ها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ریسک در برابر سودآوری
برای تحلیل رابطه جانشینی بین ریسک و سودآوری، تحلیل ریسک مدیریت سرمایه در گردش برای مقدار دارایی های جاری حفظ شده توسط ACC Limited انجام شده است، به اندازه کافی برای تامین تعهدات جاری و همچنین حمایت از سطح فعالیت معلوم. گفته شده که موسسات و سازمان ها زمانی از شیوه متحورانه پیروی می کنند که دارایی های جاری تنها از طریق منابع کوتاه مدت تامین و زمانی از شیوه محافظه کارانه پیروی می کنند که دارایی های جاری توسط منابع کوتاه مدت و بلند مدت تامین شده باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.