مقاله پاورپوینت الکتروفورز ژل دو عدی در پروتئومیکس

مقاله پاورپوینت الکتروفورز ژل دو عدی در پروتئومیکس
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله الکتروفورز ژل دو-بعدی در پروتئومیکس: گذشته، حال و آینده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، مهندسی پزشکی، مهندسی فیزیک و مهندسی شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله بیوالکتریک
کد محصول P3162

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
الکتروفورز دو-بعدی و پیدایش پروتئومیکس
برداشتن پروتئومیکس
رسیدن به محدوده های الکتروفورز دو بعدی
استفاده از قدرت ژل های دو بعدی در تحقیقاتproteomic مدرن
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
رسیدن به محدوده های الکتروفورز دو بعدی و ایجاد روشهای دیگر
بخاطر این تلاش گسترده با استفاده از الکتروفورز دو بعدی و طیف سنج جرمی بعنوان ابزار اصلی، داده های بسیاری جمع آوری شدند و مورد تحلیل قرار گرفتند و بزودی مشخص شد که همیشه همان نوع پروتئین های یکسان بود که پیدا می شود و همان نوع پروتئین های یکسان بود که وجود نداشت. برای بهبود بخشیدن به تفکیک پروتئین های آب گریز، تلاش های زیادی انجام شد تا واگشاپذیری پروتئین در موقعیت های متداول در بعدIEF بهبود یابد. و این شامل تغییراتی درchaotropes استفاده شده درIEF و همچنین در شوینده های استفاده شده برای این مرحله بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.