مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات

مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات با گروه های تعاملی برای ردیابی اهداف متعدد
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 43 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
کد محصول P4035

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای وابسته
بهینه سازی گروه ذرات استاندارد
PSO اصلاح شده و تغییر یافته با گروههای تعاملی برای ردیابی چند هدفی
آزمایشات
نتیجه گیری و کار آتی

  

بخشی از مقاله
ردیابی چند هدفی
آزمایش اول، تعداد ثابتی از اهداف را ردیابی می کند با این فرض که دارای دانش قبلی در مورد تعداد اهداف ردیابی شده هستیم. در این آزمایش، فرض می کنیم نتایج آشکارسازی موجود نمی باشد.
آزمایش دوم، روش پیشنهاد شده را در موقعیت های چالش برانگیز تر ارزیابی نموده و در این وضعیت از توالی های ویدیویی مختلف با تراکم و ازدحام شلوغی مختلف برای ارزیابی توانمندی روش پیشنهاد شده در مقابل تراکم و ازدحام شلوغی استفاده شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.