مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات با متد بازپخت شبیه شده

مقاله پاورپوینت الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات با متد بازپخت شبیه شده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات مبتنی بر ایده بازپخت شبیه شده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات، مخابرات رمز، الگوریتم ها و محاسبات، امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری و مخابرات امن
کد محصول P3068

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

خلاصه
مقدمه
الگوریتم هایSa-PSO
آزمایش شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ایده اساسی الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات بازپخت شبیه سازی شده (Sa-PSO) بصورت زیر نشان داده می شود: در ابتدا، بهترین موضوع فرد و بهترین موضوع جهانی توسط قانون متروپولیس پذیرفته شدند، بهترین مورد هیپو با احتمال مقبول واقع شد، تابع هدف مجازاً در حد خاصی بدتر می شود، قانون پذیرش توسط ضریبT تعیین شد،T دمای بازپخت است.
با نزولT ،ناحیه جستجو می تواند اطراف بهترین نقطه باشد، احتمال پذیرفته نقطه بهترین هیپو نیز اندک خواهد بود، زمانی کهT به حد پایینی می رسد،احتمال پذیرفته نقطه بهترین هیپو صفر است، الگوریتم فقط بهترین راه حل را به عنوان الگوریتمPSO اساسی می پذیرد. رابطه بین دمای بازپخت و وزن اینرسی بوجود آمد، وزن اینرسی با دما تغییر می کند، و سپس دقت جستجو بر اساس وزن اینرسی تغییر کرد، بنابراین سرعت جستجو افزایش یافت.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.